Oferta pracy

Monter elementów elektronicznych

MEDCOM Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Jutrzenki 78A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż ręczny obwodów drukowanych w technologii SMT i THT,

  • modyfikacja płytek drukowanych SMT i THT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektronika),

  • znajomość podzespołów elektronicznych,

  • umiejętność precyzyjnego lutowania ręcznego i doświadczenie w montażu obwodów drukowanych THT i SMT,

  • umiejętność czytania schematów montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej,

  • dokładność, skrupulatność,

  • komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • mile widziana wiedza z zakresu technologii produkcji elektroniki.

To oferujemy

  • jednozmianowy system pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne