Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter elementów reklamowych

Bielecki Bogdan Agencja Reklamowa "ARA"

  • Katowicka 17, Kluczbork
    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Katowicka 17

Kluczbork

Twój zakres obowiązków

  • montaże oraz demontaże konstrukcji reklamowych

  • montaże materiałów reklamowych

  • montaże elementów wizualnych

  • praca z urządzeniami typu wiertarka, szlifierka itp.

  • brak przeciw wskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

  • zmysł estetyczny

  • chęci do pracy

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

O nas

Producent reklam i elementów wizualizacji działający na rynku od 28 lat - Agencja Reklamowa Ara w Kluczborku poszukuje pracownika na stanowisko: monter elementów reklamowych

Wynagrodzenie brutto od 3010,00