Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter elementów stalowych - Ślusarz

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 3

Lućmierz-Las (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • montaż stalowych konstrukcji spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjno-technologiczną,

  • wykonywanie spoin szczepnych podczas montażu,

  • obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,

  • Możliwość zdobycia uprawnień spawalniczych,

  • Możliwość zdobycia uprawnień obsługi urządzeń transportu bliskiego,

  • Stabilną pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia z zysku

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

Przewiń do profilu firmy