Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter fasad szklano – aluminiowych

ALU GARDEN S.C. Jarosław Bursiak, Anna BańkowskaO firmie

3 5006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Firma Alu Garden zatrudni pracownika na stanowisko monter konstrukcji stalowych.

  • Wszelkie dodatkowe informacje udzielę pod nr. tel.

  • Pozdrawiam

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub mechanik maszyn i urządzeń z doświadczeniem w ślusarstwie maszynowym – mile widziane

  • Doświadczenie przy pracach szklarskich, montażu fasad i dachów aluminiowo-szklanych, ślusarki okiennej i drzwiowej

  • lub przy produkcji aluminiowych modeli ślusarki okiennej i drzwiowej. Wymagana duża dokładność.

  • Umiejętności techniczne i manualne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia UDT do pracy na wysokości – mile widziane

  • Uprawnienia alpinistyczne – mile widziane

  • Umiejętność obróbki silikonów pogodowych i innych mas uszczelniających – mile widziane

  • Doświadczenie w myciu elewacji – mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Inne umiejętności i uprawnienia np. SEP - będą dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

To oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

  • Praca na terenie Warszawy

  • Umowa o pracę, w tym okres próbny, w rozwijającej się stale firmie działającej na ryku nieruchomości komercyjnych w tym najbardziej znanych biurowców, apartamentowców, galerii handlowych.

  • Możliwość poznania najnowszych, stosowanych na świecie, technologii budowy, obsługi elewacji i dachów szklanych.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • kwatera pracownicza

ALU GARDEN S.C. Jarosław Bursiak, Anna Bańkowska

Firma Alu Garden to stale rozwijająca się firma, od 20 lat prowadząca serwis techniczny elewacji i dachów szklanych. Pracujemy na rynku istniejących budynków komercyjnych zarówno w Warszawie i innych miastach. Współpracujemy z zarządcami nieruchomości, serwisami technicznymi budynków, projektantami instalacji do obsługi elewacji i dachów szklanych. Stosujemy tylko najnowsze i sprawdzone technologie budowlane dla elewacji i dachów szklanych.

Przewiń do profilu firmy