Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Form Wtryskowych

  • Buk, Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wavin jest wiodącym producentem i dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych w Europie.

    Firma dostarcza systemy instalacyjne do doprowadzania wody do budynku, jej transportu wewnątrz domu, ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, odprowadzania ścieków i wód deszczowych, dystrybucji wody pitnej, gazu oraz zastosowań telekomunikacyjnych.

    Wavin, z siedzibą w Zwolle, posiada swoje oddziały w 24 krajach Europy. Poza Europą Wavin posiada globalną sieć agentów, licencjobiorców i dystrybutorów.

    Od połowy 2012 roku Wavin jest częścią grupy Mexichem, lidera systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych oraz przemysłu chemicznego i petrochemicznego w Ameryce Łacińskiej.

    Więcej szczegółów na temat firmy Wavin można znaleźć na www.wavin.com.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Buk koło Poznania

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie oprzyrządowania dla potrzeb produkcji
    • Wykonywanie przezbrojeń gniazd produkcyjnych
    • Wykonywanie prac przeglądowo – konserwacyjnych oraz usuwanie awarii i usterek
    • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Podstawowa wiedza lub doświadczenie z zakresu oprzyrządowania produkcyjnego
    • Podstawowe umiejętności w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych
    • Umiejętność obsługi narzędzi napędzanych elektrycznie, hydraulicznie lub pneumatycznie
    • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę, żuraw
    • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju w międzynarodowej firmie;
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
    • Wszelkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy;
    • Dodatkowe świadczenia, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków i pakietu sportowego
    • Dogodna możliwość dojazdu PKP m.in. Poznań-Buk, Opalenica-Buk, Nowy Tomyśl-Buk

    Oferty zawierające CV prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ z informacją w tytule:
    „Monter form wtryskowych”.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku, Dz. U. z 2002 nr 101 poz. 926). Równocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany (-a) o: prawie wglądu do moich danych i możliwości ich poprawienia oraz dobrowolności podania moich danych osobowych