Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

Spectrum Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wizji lokalnych przed montażem instalacji fotowoltaicznych

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie, inne)

  • Montaż modułów fotowoltaicznych oraz innych urządzeń związanych z instalacją

  • Montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego

  • Prace serwisowe związane z instalacjami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach monterskich/budowlanych oraz montażu instalacji PV - mile widziane, możliwość przyuczenia

  • Uprawnienia SEP

  • Gotowość do pracy na wysokościach

  • Gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Liczne szkolenia techniczne, specjalistyczne

  • Stałe wsparcie merytoryczne

  • Pełne wyposażenie oraz sprzęt najwyższej jakości

  • Możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”

  • Umowa o pracę (płatna podstawa) plus premia od kW

  • Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

O nas

SPECTRUM SP. Z O.O.

Jesteśmy lokalną firmą z polskim kapitałem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej zarówno udziałowców jak i pracowników spółki. Firma przez ostatnie 3 lata wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz realizowaniu inwestycji związanych z OZE.

#dołączdonas jako MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH