Monter

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • okresowe i doraźne przeglądy podległej infrastruktury ciepłowniczej przesyłowej, regulacje, konserwacje, wymiana urządzeń

  • usuwanie drobnych usterek i przecieków na sieciach ciepłowniczych

  • lokalizowanie miejsc awarii, zabezpieczanie miejsc awarii

  • włączanie do ruchu nowych i modernizowanych odcinków sieci

  • badanie szczelności sieci i odpompowywanie wody z komór

  • działania związane ze wstrzymywaniem, odcinaniem i rozpoczynaniem dostawy ciepła

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (spawacz, energetyk, hydraulik, mechanik)

  • prawo jazdy kategorii B

  • świadectwo kwalifikacyjne „SEP” typ E – grupa II będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień

  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę

  • indywidualne wyposażenie (telefon, ubranie robocze, wysokiej jakości narzędzia pracy)

  • opiekę medyczną

  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy