Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EFD Induction Sp. z o.o.

    Firma EFD Induction jest aktywna w dziedzinie grzejnictwa indukcyjnego ponad 50 lat. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma stała się liderem w Europie, i drugą firmą na świecie jako dostawca technologii nagrzewania opartych na grzejnictwie indukcyjnym. EFD posiada biura sprzedaży, zakłady produkcyjne i ośrodki badawczo-rozwojowe, obejmujące zasięgiem cały świat. W 2008 roku powstał polski oddział EFD Induction w Gliwicach.

    Monter

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • obsługa procesu produkcji oraz montażu,
    • wstępna kontrola jakościowa wyrobów,
    • staranne i sumienne wykonywanie obowiązków oraz przestrzeganie instrukcji stanowiskowych.
    • czytanie dokumentacji i rysunków technicznych,
    • organizowanie własnego stanowiska pracy uwzględniając przepisy i zasady bezpieczeństwa.
    • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • kontrola jakości wytworzonego produktu
    • podstawowa znajomość języka angielskiego
    • przygotowanie przesyłek

    Oczekujemy:

    • sumienności, dokładności, obowiązkowości
    • znajomości podstaw obsługi komputera
    • wykształcenia technicznego
    • zdolności manualnych i zmysłu technicznego
    • umiejętności czytania rysunków technicznych
    • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • umiejętności posługiwania się urządzeniami i narzędziami produkcyjnymi

    Oferujemy:

    • Pracę na cały etat
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EFD Induction Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Sowińskiego 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.