Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Hal - Monter konstrukcji stalowych

MARTSHIP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

15 00020 000 brutto / mies.
  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Działamy legalnie na Szwedzkim rynku pracy posiadając wszelkie pozwolenia i umowy ze związkami zawodowymi .

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy monterów konstrukcji stalowych z doświadczeniem .
  • Montaż hal odbywa się w terenie .
  • Zwykle są to grupy 4 osobowe wyposażone w auto firmowe i zestaw narzędzi .

Wymagania:

Poszukujemy osób z doświadczeniem przy montażu hal , zarówno samej konstrukcji stalowej jak i obkładania ścian płytami panelowymi , układania płyt dachowych , obróbki stolarskie okien , bram oraz orynnowanie .

Od kandydatów wymagamy znajomości rysunku technicznego oraz samodzielności przy powierzonym działaniu .

Wymagane są również uprawnienia :

  • wózek widłowy
  • wózki jezdne nożycowe
  • ładowarki teleskopowe (II Wjo )

Mile widziane uprawnienia spawalnicze , uprawnienia Hot work .

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w legalnie działającej na Szwedzki rynku firmie .
  • Umowa o pracę z pełnym ZUSem w Polsce , podatki w całości odprowadzane są w Szwecji .
  • Praca w systemie rotacyjnym .
  • Darmowe zakwaterowanie .
  • Darmowe przejazdy ( auto firmowe i karta Paliwowa )
  • Darmowe przeloty lub prom do Szwecji oraz z powrotem

Ogłoszenie archiwalne