Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter

REAL - CONSTRUCT sp. z o.o.

52,0062,00 brutto / godz.
  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów konstrukcji linii sortowania, przemysłowej, produkcyjnej pod okiem doświadczonych współpracowników

  • współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży mechanicznej, technicznej lub budowlanej

  • chęć i gotowość do pracy za granicą (KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ),

  • dyspozycyjność,

  • umiejętności manualne,

  • pełnoletność,

To oferujemy

  • długofalową współpracę,

  • umowę o pracę,

  • powroty do Polski na tydzień przerwy co 6 tygodni,

  • bezpłatny transport oraz zakwaterowanie

  • odzież robocza oraz narzędzia,

  • dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

O nas

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową. Firma działa od roku 1994. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budowlane. Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku.