Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Hydraulik

A.I.M. BonnO firmie

10 00015 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i montaż urządzeń ciepłowniczych

  • Budowa starych (istnejących) i nowych instalacji

  • Czytanie rysunku

  • Kładzenie rur do wymiennika ciepła

  • Instalacja wanien kąpielowych

  • Instalacja kabin prysznicowych

  • Kładzenie rur miedzianych i PCV

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

  • Aktualne uprawnienia (mile widziane)

  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)

  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Posiadania niezbędnych kwalifikacji zawodowych

  • Doświadczenia w branży

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Prawo jazdy kat.B i znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o prace na czas nieokreślony. Niemiecka umowa.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dietę za każdy dzień roboczy

  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu

  • Płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni

  • Gratyfikacje bożonarodzeniowa i urlopowa do 300 Euro

  • Dodatek do godziny za prace w niedziele i święta aż do 150%

  • Opiekę polskojęzycznego rekrutera

  • Organizacje zakwaterowania

  • Rozwój zawodowy

  • Zaplecze socjalne