Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji c.o. wod.-kan. i gaz

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE "PRZYSZŁOŚĆ" S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINAO firmie

2 8003 200 brutto / mies.
  • Podwalna 11
    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE "PRZYSZŁOŚĆ" S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA

Podwalna 11

Czeladź

Firma P.W.H.U ."PRZYSZŁOŚĆ" S.C. funkcjonuje w branży budowlanej od 01.02.1989r Od samego początku zajmuje się wykonaniem instalacji wod.-kan.,c.o. i gaz, oraz montażem urządzeń grzewczych.

Obszar działalności firmy obejmuje teren woj. Śląskiego. Chętnie współpracujemy z innymi przedsiębiorcami w roli podwykonawcy. Ponadto naszymi zleceniodawcami są firmy i osoby prywatne.

Opis stanowiska:

Pracownik ,który montuje ,instaluje ,oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych (c.o.), wod.-kan. i gaz w budynkach mieszkalnych ,biurowych i przemysłowych

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe, umiejętność  wykonania instalacji c.o.,wod -kan, i gaz, podłączenia urządzeń grzewczych .Zgrzewanie rur PP, lutowanie na miękki lut w miedzi.

Ogłoszenie archiwalne