Oferta pracy

Monter Instalacji elektrycznych i teletechnicznych

KABARPOL7 Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • okablowywanie, montaż i podłączenie urządzeń wykonawczych.

Nasze wymagania

  • znajomości zagadnień elektryki i/lub teletechniki,

  • umiejętności manualnych związanych z branżą elektryczną,

  • samodzielności,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów,

  • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy,

  • pracę w zgranym zespole pracowników, przyjazna atmosfera pracy,

  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,

  • umowę o pracę,

  • zakwaterowanie.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy