Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Instalacji Elektrycznych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    ELEKTROTIM S.A. jest spółką obecną na rynku inwestycji budowlanych od 1999 roku.
    Realizujemy inwestycje w branży elektroenergetycznej, automatyki przemysłowej oraz inżynierii ruchu drogowego. Od kwietnia 2007r. jesteśmy Spółką giełdową.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

    Miejsce pracy: woj. pomorskie

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (w zawodzie elektryk),
    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • 2 letnie doświadczenie w pracy przy sieciach i instalacjach elektrycznych,
    • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność,
    • prawo jazdy kat. B.

    Obowiązki:

    • wykonywanie instalacji elektrycznych,
    • montaż urządzeń SN i nn napięcia,
    • współpraca z inżynierem budowy w zakresie bieżącego planowania prac i dostaw.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych,
    • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi,
    • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • udział w realizacji ciekawych projektów,
    • realne możliwości rozwoju i awansu.

    Aplikacje: list motywacyjny i CV w jęz. polskim prosimy przesłać na adres:
    ELEKTROTIM S.A. ul.
    Stargardzka 8 ,
    54-156 Wrocław
    lub klikając w przycisk Aplikuj

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowiska jw., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

    bottom