Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter instalacji elektrycznych z możliwością przyuczenia

  • Żywiec, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ELEKTRUS została założona w 1986 roku. Jesteśmy na rynku już od ponad 26 lat i znajdujemy się w ścisłej czołówce firm elektrycznych działających na Podbeskidziu. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę fachowców z wieloletnim doświadczeniem w realizacji robót elektroenergetycznych. Dysponujemy własnym sprzętem niezbędnym do szybkiej fachowej realizacji zadań. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz realizacjami.Oferujemy szybkie i terminowe wykonanie usługi.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

    odwiedź naszą stronę internetową: http://www.elektrus.pl/o-firmie.html

    kreska
    Miejsce pracy: Żywiec

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie komponentów do montażu
    • Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych
    • Montaż podzespołów elektronicznych, zgodnie z instrukcjami montażowymi
    • Lutowanie układów elektronicznych
    • Próby i pomiary elektryczne

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe, elektryczne
    • Zdolności manualnych na wysokim poziomie
    • Zaangażowania i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      możliwość przyuczenia
    • Dokładność
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Kandydatom bez doświadczenia zapewniamy przyuczenie
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Praca w godzinach 8h
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELEKTRUS ZAKŁAD USŁUG ELEKTROENERGETYCZNYCH zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ELEKTRUS ZAKŁAD USŁUG ELEKTROENERGETYCZNYCH danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    bottom