Oferta pracy

Monter instalacji fotowoltaicznej

METCONCEPT Sp z o.o. Sp. k.O firmie

7 000‐9 000 zł brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Metconcept Sp. z o.o. Spółka komandytowa zajmuje się konstrukcjami stalowymi, technologią oraz utrzymaniem ruchu. Zapraszamy na stronę www.metconcept.com.

W związku z rozwojem firmy, szukamy pracowników na stanowiska Monter instalacji fotowoltaicznej. Potrzebujemy osób pełnych energii, zorientowanych na cel i rozwój.

Zadania na stanowisku:

  • Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektu
  • Uruchamianie instalacji
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Szkolenie klientów z obsługi urządzeń systemów PV
  • Praca przy okablowaniu instalacji fotowoltaicznej
  • Montowanie konstrukcji stalowych oraz aluminiowych

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać:

  • Doświadczenie z pracą związaną z instalacjami PV
  • Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi
  • Samodzielność w wykonywanych pracach
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 mterów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia OZE – mile widziane

Zapewniamy:

  • Zdobycie nowego zawodu w branży rozwijającej się najszybciej
  • Rozwój – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE
  • Stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę
  • Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Miłą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy