Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Advantage Smollan korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość

    Wymagania/Oczekiwania:

    • Umiejętności techniczne
    • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
    • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
    • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
    • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane

    Zakres obowiązków:

    • Montaż instalacji fotowoltaicznych
    • Podłączenie do instalacji elektrycznej
    • Reprezentacja firmy na rynku
    • Planowanie i raportowanie pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet socjalny
    • Motywujący system premiowy
    • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
    • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)