Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 28 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na wysokościach lub na ziemi

  • Rzetelna i terminowa realizacja zleceń

  • Wykonywanie zamówień zgodnie z otrzymanym projektem

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach

  • Dużo pozytywnego nastawienia i chęci do pracy a reszty Cię nauczymy!

  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premii

  • Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B (sam decydujesz!)

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon

  • Szkolenia przygotowujące do pracy i wsparcie Kierownika

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Pracę w 3-osobowym zespole i stałe zlecenia!

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Dołącz do słonecznego teamu Sunday i rozwijaj się razem z nami!

Zamieniamy energię słoneczną w elektryczną już od 6 lat. W tym czasie wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku, dlatego możemy pochwalić się zaufaniem klientów na terenie całej Polski. Na co dzień tworzymy zgrany zespół ekspertów, doradców i montażystów, zapewniających opiekę klienta od A do Z. Ponad 500 pracowników Sunday może przyznać, że ta praca to nasza pasja.

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje