Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekipa monterska - fotowoltaika

For Energy Sp. z o.o.

  • Będzin, Bielsko-Biała, Blachownia, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wodzisław Śląski, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec, Bieruń, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Poręba, Pszów, Radlin, Radzionków, Łazy

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie, inne)

  • Okablowanie systemu fotowoltaicznego

  • Podłączenie inwerterów

  • Prace elektryczne

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy na terenie całego kraju

  • Doświadczenie oraz uprawnienia do pracy na wysokościach

  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

  • Dokładność, rzetelność i terminowość

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Ciągłość zleceń

  • Praca w prężnie rozwijającej się branży OZE

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

For Energy to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Szuka ambitnych i zaangażowanych ekip monterskich gotowych do podjęcia pracy.

Przewiń do profilu firmy