Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

SOLEOS sp. z o.o.O firmie

SOLEOS sp. z o.o.

Aleja Zwycięstwa

Gdynia

Nasze doświadczenie rozwijamy od 2007r. – jesteśmy jedną z najstarszych firm na rynku OZE.
Naszą misją jest promowanie zasilania energią z natury, troszcząc się o środowisko i przyszłość kolejnych pokoleń. Systemy fotowoltaiczne to dla nas innowacyjne rozwiązanie, które dba nie tylko o domowy budżet ale i nieodnawialne surowce Ziemi. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, firmy jak również instytucje publiczne, koncerny energetyczne oraz jednostki naukowo-badawcze. Od 2015r. prowadzimy warsztaty dla Ośrodków Szkoleniowych akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE z zakresu fotowoltaiki. Obecnie intensywnie się rozwijamy i powiększamy siły sprzedażowe aby móc zapewnić efektywną obsługę wszystkim naszym klientom.
MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Twoje Zadania:

  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych na dachach i gruntach zgodnie z projektem
  • montaż tras kablowych oraz falownika (bez podłączenia)

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • nie boisz się wyzwań
  • nie masz lęku wysokości
  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki
  • lubisz pracę zespołową
  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!
  • posiadasz uprawnienia UDT / SEP E – mile widziane!
  • warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Co Ci zaoferujemy

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia specjalistyczne, w tym UDT oraz SEP E (jeśli nie posiadasz)
  • pracę na cały etat
  • elastyczne godziny pracy
  • stałe wsparcie merytoryczne
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • siedzibę firmy blisko plaży 😊
Brzmi interesująco? Nie czekaj!
Wyślij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne