Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

ERYK FISZERO firmie

5 00030 000 brutto / mies.
  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Helios system, polska spółka zajmująca się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej, pomp ciepła, poszukuje pracowników oraz ekip monterskich do montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Poszukujemy pracowników  do montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła

Zakres zadań:

  1. Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektu oraz uruchamianie urządzeń.
  2. Diagnozowanie usterek oraz konserwacja systemów PV.
  3. Szkolenie klientów z obsługi urządzeń systemów PV.
  4. Współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz naszymi klientami.

Oczekiwania od pracowników:

  1. Doświadczenie w pracy elektryka lub dekarza.
  2. Doświadczenie z pracą związaną z instalacjami PV – mile widziane.
  3. Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi.
  4. Samodzielność w wykonywanych pracach.
  5. Uprawnienia SEP.
  6. Uprawnienia OZE – mile widziane.
  7. Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  1. Stałe wynagrodzenie i premie finansowe, a dla najlepszych pracowników możliwość realizacji własnych pomysłów na koszt firmy.
  2. Prace w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole
  3. Ciągłość zleceń i bardzo dobrą atmosferę.
  4. Wsparcie na każdym etapie realizacji montażu.

Ogłoszenie archiwalne