Oferta pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych

ERA PV sp. z o.o.O firmie

4 500‐8 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Poznańska 484
    Koprki (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ERA PV sp. z o.o.

Poznańska 484

Koprki (pow. warszawski zachodni)

Firma Era PV sp. z o.o. posiada duże doświadczenie w branży fotowoltaicznej.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji do instalacji fotowoltaicznych na dachach i na gruncie
  • przyłączenia urządzeń instalacyjnych
  • montaż tras kablowych
  • praca na terenie województwa mazowieckiego oraz w wybranych obszarach kraju

Nasze oczekiwania:

  • wymagane doświadczenie z prac ogólnobudowlanych
  • mile widziane doświadczenie z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • dobra organizacja pracy,
  • rzetelność i dbałość o detale w realizacji,
  • gotowość do pracy w delegacjach

Oferujemy:

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • poszerzenie dotychczasowych kwalifikacji
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zakwaterowanie podczas delegacji
  • nowoczesny samochód dla całej ekipy
  • praca w zgranym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy