Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji fotowoltaicznych

ASILI SP.Z O.O.

5 00010 000 brutto / mies.

Wydawnicza 17a

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji fotowoltaiki

  • Współpraca z pozostałymi osobami w zespole (min 3 osoby)

  • Montaż tras kablowych zgodnie ze projektem

  • Wykonywanie uziemienia i ewentualnie pomiarów elektrycznych

  • Realizacja projektów w siedzibie klienta

  • Dbanie o jakość wykonywanej pracy oraz utrzymanie porządku w trakcie i po realizacji montażu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako monter oraz w pracach instalatorskich na wysokości

  • Punktualność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę,

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia (zarobki 5000 – 10000 zł brutto)

  • Umowa o pracę

  • Samochód dostawczy z wysokiej klasy narzędziami i akcesoriami niezbędnymi do realizacji montażu

  • Szkolenia branżowe

  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym

Asili Sp. z o.o. specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych w obszarze B2B. Nasza oferta jest odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi stoją polscy przedsiębiorcy. W czasach, gdy optymalizacja zużycia energii i zwrócenie się w kierunku ekologicznych rozwiązań, stały się koniecznością, utworzenie ASILI jest naturalnym krokiem na ścieżce rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy częścią Kaleta Group sp. z o.o., która posiada 30 lat doświadczenia w chłodnictwie przemysłowym i konsoliduje szeroki zakres usług dla różnych gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy