Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji fotowoltaicznych

MEB TECHNICAL sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii "B"

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającym przedsiębiorstwie działającym w branży OZE

  • Wynagrodzenie powiązane z zaangażowaniem i promujące aktywność

  • Jasne warunki pracy oraz wynagrodzeń

  • Stały rozwój, szkolenia

Kilka słów o Nas...

Meb Energy jest częścią MEB Group, grupy działających na rynku niemieckim, austriackim i polskim.

MEB Energy to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań.

Tworzymy zespół osób pasjonujących się innowacyjnymi technologiami, których wprowadzanie w życie postawiliśmy sobie za cel.

Doświadczenie zdobyte na rynkach, w których tematyka odnawialnych źródeł energii jest od lat na porządku dziennym oraz współpraca z liderami w tej branży, pozwala na projektowanie i wykonywanie instalacji w zakresie od instalacji prosumenckich, aż do budowy farm fotowoltaicznych i systemów OZE takich jak biogazownie oraz małe i średnie elektrownie wiatrowe.

Dzięki licznym powiązaniom z zachodnim rynkiem jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w branży, co pozwala na zaproponowanie oraz wdrażanie rozwiązań na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy, aby w temacie wiadomości e-mail wpisać stanowisko pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.