Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji fotowoltaicznych

Suntrans Sp. z o. o. Spółka komandytowa

5 00010 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • montaż paneli fotowoltaicznych

  • montaż tras kablowych

  • montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC

  • wykonywanie uziemienia i pomiarów elektrycznych

  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych.

Nasze wymagania

  • dbałość o terminową realizację zleceń

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • liczne szkolenia

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • elastyczne godziny pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

O nas

Firma SUNTRANS zajmuje się doradztwem, montażem, serwisowaniem oraz monitorowaniem instalacji fotowoltaicznych.

Zapewniamy pełną pomoc w budowie domowej i komercyjnej elektrowni fotowoltaicznej,

a wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak: moduły, inwertery czy konstrukcje fotowoltaiczne spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania energii.