Oferta pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych

ZENERIS PROJEKTY sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w przygotowaniu, projektowaniu i realizacji odnawialnych źródeł energii. Prowadzimy usługi związane z przygotowaniem projektów OZE oraz doprowadzeniem do ich realizacji. Zajmujemy się prowadzeniem projektów  na każdym etapie zaawansowania dokumentacji i decyzji administracyjnych. Realizujemy projekty  od stworzenia koncepcji wstępnej aż do montażu finansowego i budowy inwestycji.

Twoje obowiązki to:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych zgodnie z projektem
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż, uruchomienie i konfiguracja falowników
  • Montaż zabezpieczeń po stronie AC i DC
  • Wykonanie uziemienia systemu fotowoltaicznego oraz wszelkich pomiarów elektrycznych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Budowanie relacji z Klientem

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta wyślij CV poprzez przycisk aplikowania.

Nasze oczekiwania względem Ciebie:

  • Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych (warunek konieczny)
  • Znajomość zagadnień elektrycznych
  • Uprawnienia SEP E+D / UDT
  • Komunikatywność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowe umiejętności obsługi pakietu programów biurowych
  • Pozytywnego nastawienia
  • Wysokiej motywacji w realizacji założonych celów

Co możemy Ci zaoferować:

  • Przyjazną niekorporacyjną atmosferę
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy
  • Ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie techniczne
  • Dobrą atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy