Oferta pracy

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Sanpro SynergyO firmie

  • Szczecin, Polska
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Sanpro Synergy

Szczecin

Szczecin

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie

Na proponowanym stanowisku chcielibyśmy zaproponować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 17,00 do 20,00 z netto/ h + premie od ilości zamontowanych kV
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Wyżywienie w postaci śniadania i lunchu
  • W przypadku delegacji nocleg + diety
  • Firmowy sprzęt
  • W przypadku brygadzisty telefon + samochód służbowy

Zakres obowiązków:

  • Montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków,
  • Montaż falownika,
  • Montaż uziemienia instalacji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w montażu dachowych instalacji PV
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Doświadczenie w branży elektrycznej
  • Możliwość wykonywania pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Odczytywanie schematów elektrycznych
  • dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą w Łódź (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy