Oferta pracy

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie,

  • Dojazd na wyznaczone miejsce do Klienta,

  • Współpraca z realizatorami, projektantami i audytorami firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. rok doświadczenia w zakresie realizacji montaży mikroinstalacji (instalacje do 50 kW),

  • Nie masz przeciwwskazań do pracy na dachach,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaiki w Polsce i stać się jego części.

To oferujemy

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Niezbędne narzędzia pracy - m.in auto służbowe,

  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Zatrudnienie w zespole profesjonalistów,

  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy