Logo Pracuj.pl

Monter instalacji fotowoltaicznych

EKO ENERGIA FOTOWOLTAIKA KRAKÓW DAWID PITALAO firmie

4 500–9 500
brutto / mies.
  • Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    woj. małopolskie
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Firma Eko Energia Fotowoltaika z siedzibą w Krakowie, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy jako MONTER INSTALACJI FOTOWOLATICZNYCH.
  • Stała ilość zleceń, praca tylko i wyłącznie na terenie woj. małopolskiego.
  • OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE ZA:
  • montaż instalacji fotowoltaicznych (oferujemy szkolenie z tego zakresu pod nasz system pracy)

Nasze wymagania

  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia w montażu instalacji fotowoltaicznych – minimalny okres 6 miesięcy
  • WYSOKIEJ kultury osobistej
  • punktualności
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B
  • sprawności fizycznej oraz predyspozycji do pracy na wysokości
  • dokładności i estetyki

To oferujemy

  • umowę zlecenie / umowę o pracę / B2B na pełen etat
  • pracę z wykorzystaniem narzędzi najwyższej klasy
  • wysokie wynagrodzenia finansowe (4500zł -8000 zł na rękę + premie uznaniowe)
  • prace w miłej atmosferze
  • ubranie robocze
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • eventy firmowe
  • Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników Eko Energia Fotowoltaika zachęcamy do przesłania nam swojego CV. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników

Monter instalacji fotowoltaicznych, Wieliczka