Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Instalacji fotowoltaicznych

HELIOS SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 00020 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Helios System to firma świadcząca usługi w zakresie fotowoltaiki zarówno dla klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych. Oferujemy rozwiązania fotowoltaiczne opierając się na doświadczeniu specjalistów oraz trendach technologicznych.

Zakres zadań:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznej na wysokościach oraz na ziemi;
  • Montaż innych urządzeń związanych z instalacją;
  • Budowa konstrukcji pod instalacje;
  • Inne prace instalacyjne

Oczekiwania od pracowników:

  • doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych – minimalne okres 6 miesięcy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • punktualność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie i premie finansowe, a dla najlepszych pracowników możliwość realizacji własnych pomysłów na koszt firmy.
  • Prace w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • Ciągłość zleceń i bardzo dobrą atmosferę.
  • Wsparcie na każdym etapie realizacji montażu.

Ogłoszenie archiwalne