Oferta pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych

Columbus Energy S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych

  • prace elektryczne

  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC

  • montaż tras kablowych

  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych

  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia SEP E do 1kV

  • uprawienia SEP D do 1kV – mile widziane

  • elektryka nie ma przed Tobą tajemnic

  • masz doświadczenie w pracach elektromonterskich

  • nie boisz się wyzwań i stawiasz na rozwój

  • nie masz lęku wysokości

  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki

  • lubisz pracę zespołową i dobrą atmosferę

  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut!

  • posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane

  • jesteś osobą zdeterminowaną do działania

  • warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy terenowej

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej

  • rozwiniesz swoją karierę

  • obejmiesz samodzielne stanowisko

  • otrzymasz umowę o pracę

  • będziesz pracować w 3 osobowym zespole

  • szkolenia specjalistyczne oraz wsparcie techniczne

  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie

  • ciągłość pracy i stałość zleceń

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego na start

  • dodatkowe benefity: karta Multisport, wyjazdy integracyjne, pakiet medyczny (PZU Zdrowie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • samochód służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy