Logo Pracuj.pl

Monter instalacji hydraulicznych

GIA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji paliwowych i LPG na nowych i modernizowanych obiektach
  • remonty części istniejących instalacji
  • usuwanie awarii, wykonywanie drobnych napraw ślusarskich

Nasze wymagania

  • umiejętność montażu instalacji paliwowych lub gazowych lub sanitarnych lub grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji
  • wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność, zaangażowanie
  • gotowość wykonywania prac poza miejscem zamieszkania na terenie Polski w delegacjach służbowych
  • znajomość podstawowych zagadnień hydraulicznych, elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV Gr. 2 i Gr 3,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność spawania gazowego lub elektrycznego

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy
  • przeszkolenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego
  • coroczna podwyżka inflacyjna

GIA Polska Sp. z o.o.

Firma GIA Polska zajmująca się wyposażaniem stacji i serwisem urządzeń oraz systemów komputerowych na stacjach paliw zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce zamieszkanie : pomorskie, wielkopolskie, śląskie

Monter instalacji hydraulicznych, pomorskie