Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

monter instalacji hydraulicznych

  • Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz stałej, dobrze płatnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwinąć skrzydła jako instalator w branży hydraulicznej? Jesteś komunikatywny? Masz już doświadczenie? Jeszcze lepiej! Mamy pracę idealną dla Ciebie!

    Szukamy osób otwartych, chętnych do przyuczenia zawodu, z zacięciem technicznym. Właśnie taki jesteś? Już teraz wyślij do nas swoje cv, dzwoń lub napisz sms o treści: PRACA na numer 607 407 508.

    Nr ref.: /611/04/2019/RŚ/39975
    Siemianowice Śląskie
    oferujemy
    • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • pracę na pełen etat,
    • przyuczenie do zawodu pełnego perspektyw,
    • ciekawą, rozwijającą pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (min. 3900 brutto)
    • możliwość wypracowania dobrze płatnych nadgodzin,
    • pracę w systemie jednozmianowym 7-15, od pn do pt.
    zadania
    • montaż instalacji hydraulicznych,
    • budowa instalacji hydraulicznych wg. przedstawionego schematu,
    • serwisowanie układów hydraulicznych (na późniejszym etapie rozwoju kariery)
    • komunikacja z klientem,
    • kierowanie samochodem osobowym.
    oczekujemy
    • zmysłu technicznego,
    • prawa jazdy kat. B,
    • umiejętności obsługi narzędzi,
    • znajomości narzędzi pomiarowych,
    • chęci do zdobywania nowych umiejętności,
    • gotowości do pracy w nadgodzinach (sporadycznie)
    • doświadczenia jako monter instalacji - mile widziane, ale nie wymagane,
    • nie wymagamy znajomości rysunku technicznego.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47