Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji i urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, wodnych, kanalizacyjnych

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe i instalacyjne w zakresie instalacji i urządzeń grzewczych, wodnych, wentylacyjnych kanalizacyjnych, gazowych

  • prace montażowe w zakresie tzw. białego montażu sanitarnego

  • usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prac montażowych i uruchomień instalacji i urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, kanalizacyjnych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i samodzielność,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

  • Chętnie nawiążemy współpracę z cały zespołami instancyjno – montażowymi

To oferujemy

  • Miejsce pracy: teren całego kraju lub Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Św.

  • Lokalizacja ogłoszenia: cała Polska

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy