Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji klimatyzacji

ICEWIND Sławomir RygielskiO firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji klimatyzacji split i VRF,

  • serwisowanie i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych.

Nasze wymagania

  • praktyczna umiejętność montażu i uruchamiania systemów klimatyzacji minimum 1 rok,

  • prawo jazdy kat. B,

  • brak przeciwskazań do pracy na tym stanowisku.

Mile widziane

  • uprawnienia F-gaz i SEP.

To oferujemy

  • pracę na terenia Torunia i okolic,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia dodatkowych uprawnień, certyfikatów,

  • samochód służbowy z profesjonalnym wyposażeniem serwisowym,

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole doświadczonych monterów,

  • wolne popołudnia i weekendy.

ICEWIND Sławomir Rygielski

ICEWIND to firma, zajmująca się profesjonalnym montażem systemów klimatyzacji dla klientów indywidualnych i firmowych. Specjalizujemy się w budowie zaawansowanych systemów VRF i VRV oraz ich serwisowaniu.

Więcej o nas na stronie:

www.icewind.pl

Przewiń do profilu firmy