Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter instalacji

  • lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Electra M&E Polska Sp. z o.o., należąca do Grupy Electra Ltd. z siedzibą w Izraelu, specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Poszukujemy od zaraz do pracy na naszych budowach w całym kraju pracowników:

Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • Montaż, demontaż, regulacja, naprawa i serwisowanie instalacji na realizowanych projektach
  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną instalacji i urządzeń, rysunkami montażowymi i uzgodnieniami
  • Odbiór dostaw materiałowych, transport oraz zabezpieczenie materiału
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. na budowie
  • Dbałość o powierzone narzędzia, materiał i pozostałe mienie firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na budowie w montażu instalacji: wentylacyjnych, tryskaczowych (łączone przez skręcanie lub złączki), wod.-kan. (łączenie zaciskowe lub zgrzewane), grzania i chłodu (łączenia spawane, zaciskowe, zgrzewane)
  • Dobra znajomość technologii łączenia i montażu rurociągów i armatury
  • Solidność i precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy na budowach na terenie całego kraju

Oferujemy:

Naszym pracownikom oferujemy pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet medyczny, zakwaterowanie w miejscu pracy oraz ekwiwalent za dojazdy do domu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się