Oferta pracy

Monter Instalacji Pomp Ciepła

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż pomp ciepła

  • Przeprowadzanie konserwacji oraz usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła (mile widziane)

  • Wiedza techniczna na temat instalacji grzewczych

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Chęć doskonalenia i rozwijania umiejętności zawodowych

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP z grupy G1 oraz G2

To oferujemy

  • profesjonalne przygotowanie do pracy podczas okresu wdrożeniowego

  • samodzielne stanowisko

  • ciągłość pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe

  • auto służbowe z kartą paliwową

  • wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia oraz materiały

  • możliwość rozwoju oraz awansu

  • profesjonalne szkolenia zawodowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!!!

Przewiń do profilu firmy

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce!

Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!