Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W związku ze stosowaniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz z uwagi na pozyskiwanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowiska w Techglass sp. z o.o. informujemy, że:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Instalacji Przemysłowych

Techglass

Techglass

Zygmunta Starego 124

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elementów mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Łączenie/demontaż poszczególnych zespołów w konstrukcje lub rurociągi.

  • Prace ślusarskie, związane z przygotowaniem i instalacją projektu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu monter instalacji przemysłowych

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Predyspozycje manualne i estetyczne wykonywanie prac

  • Posługiwanie się sprzętem pomiarowym i przyrządami kontrolnymi,

  • Obsługa urządzeń typu: palniki, szlifierki stołowe, wiertarki stołowe, prasy, gilotyny itp.

  • Cięcie, szlifowanie, spawanie

  • Prawo Jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Własna inicjatywa oraz zaangażowanie

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Doświadczenie w pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w rozwojowej firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku i zasięgu globalnym

  • Możliwość awansu w strukturach firmy dla osób ambitnych

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia / certyfikacje

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Ubezpieczenie

  • Pakiet Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie