Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji przemysłowych - serwisant pomp

PUMPEXPERT S.A.O firmie

  • Truskawiecka 9
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PUMPEXPERT S.A.

Truskawiecka 9

Poznań

Firma Pumpexpert S.A. poszukuje pracowników na stanowisko serwisant pomp - monter instalacji przemysłowych

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw agregatów pompowych
  • Budowa i montaż instalacji przemysłowych na terenie całej Polski
  • Usuwanie usterek na serwisowanych obiektach
  • Uruchomienia urządzeń

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Mile widziani: mechanicy, elektrycy, serwisanci urządzeń mechanicznych

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia
  • Możliwość przyuczenia
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne