Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji PV

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie konstrukcji stelaża do montażu modułów fotowoltaicznych.

  • Montaż stelaża fotowoltaicznego na dachu, gruncie lub elewacji

  • Przygotowanie okablowania instalacji umożliwiającej montaż modułów fotowoltaicznych.

  • Montaż modułów fotowoltaicznych.

  • Montaż falownika fotowoltaicznego wewnątrz obiektu - podłączenie zasilania DC, AC oraz zabezpieczeń.

  • Uruchomienie instalacji i konfiguracja falownika.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i solidność

  • Chęć pracy w nienormowanym czasie pracy

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

  • Doświadczenie w montażu instalacji PV

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w 3-osobowym zespole

  • Wsparcie techniczne

  • Szkolenie od podstaw w terenie.

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Kwartalny SUPREME DAY

Etapy rekrutacji
1

I etap - weryfikacja CV

2

II etap - spotkanie z zarządzającym ekipą monterską

3

III etap - weryfikacja terenowa

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?