Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Instalacji PV

Luneos Sp.zo.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji fotowoltaicznych

  • montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego

  • prace elektryczne

  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC

  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych

  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

  • Prace elektryczne przy montażu instalacji fotowoltaicznych

  • Podłączanie i konfigurowanie falowników

  • Montaż konstrukcji oraz modułów PV

  • Dokonywanie odbioru instalacji fotowoltaicznych z klientem

  • Wykonywanie prac serwisowych, wykrywanie usterek, kontakt z działem technicznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażach instalacji fotowoltaicznych

  • Doświadczenie w realizacji prac elektromonterskich

  • Doświadczenie przy podłączaniu inwerterów fotowoltaicznych

  • Uprawnienia SEP E i D do 1kV

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • Dbałość o terminową realizację zleceń

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność budowania trwałych i uczciwych relacji zarówno z Klientem jak i Firmą

  • Mile widziane - Certyfikat UDT i Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dogodne formy współpracy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację

  • Możliwość wpływu na organizację pracy własnej i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy

  • Realizację interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie

  • Dostęp do ciekawych i nowoczesnych narzędzi

  • Wsparcie na etapie wdrożenia

Luneos Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu efektywności energetycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora przemysłowego. Luneos oferuje usługi PV-As-a-Service, Light-As-A-Service i COGEN-As-A-Service w formule abonamentowej. Po rozpoczęciu współpracy z Klientem Spółka inwestuje własne środki, które następnie rozlicza w formie abonamentu za usługę, w tym zakresie Luneos jest partnerem szwajcarskiego funduszu Susi Partners. Więcej na www.luneos.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania.