Oferta pracy

Monter Instalacji PV

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektu oraz uruchomianie urządzeń

  • Diagnozowanie usterek oraz konserwacja systemów PV

  • Szkolenie Klientów z obsługi urządzeń systemów PV

  • Współpraca ze wszystkimi współpracownikami firmy oraz naszymi Klientami

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracach elektromonterskich lub pobocznych branżach: elektryka lub dekarza

  • Sprawnie posługujesz się elektronarzędziami

  • Nie boisz się pracy na wysokości

  • Efektywnie działasz w pracach zespołowych

  • Cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • Jesteś sumienny i skrupulatny

  • Jesteś gotowy do pracy w postaci wyjazdów służbowych i pracy terenowej

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy związanej z instalacjami PV

  • Uprawnienia SEP/OZE/UDT

To oferujemy

  • Zdobycie nowego doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji

  • Prace w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole z pionierami branży

  • Wsparcie na każdym etapie realizacji montażu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • auto służbowe, karta paliwowa