Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Instalacji Sanitarnych- Hydraulik

  • Częstochowa, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasza firma rozpoczęła swoją działalność jako jednoosobowe przedsiębiorstwo w 1982 roku. Od początku działalności i nieprzerwalnie aż do dziś, firma zajmuje się instalacjami hydraulicznymi. Przez ponad 35 lat zdobywaliśmy doświadczenie poprzez aktywny udział w rynku robót instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych.

    MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - HYDRAULIK
    (możliwość przyuczenia)

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • montaż rur do instalacji tryskaczowych i hydrantowych
    • praca na wysokościach
    • praca w delegacji na terenie w kraju (zapewniamy noclegi i dojazd tam i z powrotem)

    Wymagania:

    • chęci do pracy
    • zdolności manualne
    • obsługa elektronarzędzi

    Oferujemy:

    • atrakcyjne zarobki- wynagrodzenie od 3500 netto
    • możliwa praca w Szwecji (po przyuczeniu), z zapewnieniem noclegów i dojazdu tam i z powrotem
    • praca stała całoroczna na podstawie umowy o pracę na pełen etat (po okresie próbnym do 4 tygodni)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Więcej informacji pod numerem telefonu:695 – 596 – 294
    lub w siedzibie firmy: Częstochowa ul. Dunikowskiego 5, pon-pt., 9-15