Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji sanitarnych (hydraulik) lub wentylacji

EVOTHERM Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Legnicka 51, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EVOTHERM Sp. z o.o. Sp. K.

Legnicka 51

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenie w zakresie montażu instalacji wentylacji lub urządzeń sanitarnych (wod.-kan., c.o., c.t., etc.)

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność podczas wykonywania prac,

  • dyspozycyjność,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałą umowa o pracę lub współpracę B2B,

  • praca w miłym młodym i dynamicznym zespole,

  • imprezy i spotkania integracyjne,

  • szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

Grupa EVOTHERM specjalizuje się kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie

instalacji mechanicznych.

Przewiń do profilu firmy