Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Instalacji Sanitarnych - Hydraulik

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FARA GmbH jest renomowaną firmą z 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej na terenie Niemiec oraz rekrutacją stałą na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz pracą specjalistyczną dla przedsiębiorstw. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dbając o zapewnienie naszym pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy, cieszymy się opinią dobrego oraz stabilnego pracodawcy.

    Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisku pracy:

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na warunkach niemieckich (długofalowa współpraca)
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
    • 13€ brutto / h plus 20,00€ netto diety za każdy przepracowany dzień
    • jednorazową premię w wysokości 250€ po przepracowaniu 4 pełnych tygodni
    • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie płatne do 15-ego dnia następnego miesiąca
    • bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny
    • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
    • urlop wypoczynkowy
    • odzież oraz obuwie robocze
    • opiekę polskich konsultantów

    Wymagamy:

    • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
    • wykształcenie jako hydraulik
    • doświadczenie zawodowe w branży
    • samochód (mile widziane)
    • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

    Obowiązki:

    • instalacje grzewcze oraz sanitarne na obiektach budowlanych
    • montaż sieci odpływowych
    • klimatyzacje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych klikając przycisk aplikowania

    lub kontakt telefoniczny 0049 170 2232622 od poniedziałku do piątku od 8:30 do 15:30

    bottom