Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji sanitarnych hydraulik

"HANDAN" INSTALACJE SANITARNE SIDORUK I SIDORUK sp.j.

13 00016 000 brutto / mies.
  • Stanisławowo (pow. białostocki)

    Stanisławowo (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji sanitarnych w domach jednorodzinnych na terenie Niemiec*:

  • roboty instalacyjne tj. montaż sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłej wody użytkowej, gazu, klimatyzacji i wentylacji,

  • przygotowanie i montaż przewodów, montaż armatury i wyposażenia w łazienkach i kotłowniach,

  • montaż ogrzewania podłogowego i paneli solarnych.

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji sanitarnych (centralnego ogrzewania, wentylacji, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej itp.)*

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praca na wys. powyżej 3 m

  • również bez doświadczenia z możliwością przyuczenia do wykonywania pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę w polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13 000-16 000 PLN brutto)* oraz premię

  • Dwa razy w roku wypłatę świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Zakwaterowanie w pensjonatach

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Wyjazd do pracy w dwuosobowym zespole

  • na wniosek pracownika wynagrodzenie może być wypłacane w EUR

O nas

Firma "Handan" Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji sanitarnych (centralnego ogrzewania, wentylacji, sanitarnej i wodno-kanalizacyjnej) na terenie Polski, Niemiec i Norwegii.