Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter instalacji sanitarnych i grzewczych ze znajomością języka niemieckiego

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECO INSTAL - Zajmujemy się wykonywaniem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych. Działamy na obiektach mieszkalnych, przemysłowych, użytku publicznego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • instalacje grzewcze oraz sanitarne na obiektach budowlanych

    Wymagania:

    • doświadczenie w zawodzie
    • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
    • gotowość do pracy na terenie Niemiec
    • znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • powrót w weekendy do Polski
    • długoterminową współpracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.