Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter instalacji sanitarnych i mechanicznych

  • warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

    Obecnie poszukujemy do pracy na naszych budowach realizowanych na terenie kraju pracowników:

    Wymagania:

    • Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych i mechanicznych: wod.-kan., grzanie-chłód, tryskaczowe, hydrantowe, wentylacyjne
    • Doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość technologii łączenia oraz montażu rurociągów i armatury
    • Solidność i precyzja
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na budowach na terenie całego kraju
    Obowiązki:
    • Montaż, demontaż, regulacja, naprawa i serwisowanie instalacji na realizowanych projektach
    • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną instalacji i urządzeń, rysunkami montażowymi i uzgodnieniami
    • Odbiór dostaw materiałowych, transport oraz zabezpieczenie materiału
    • Udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych
    • Dbałość o powierzone narzędzia, materiał i pozostałe mienie firmy
    • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. na budowie
    Naszym pracownikom oferujemy pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zakwaterowanie w miejscu pracy, ekwiwalent za dojazdy do pracy, dodatek za rozłąkę, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze.
    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.