Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Instalacji Sanitarnych

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    AQUA WORLD Sp. z o.o. z powodzeniem od 2001 roku realizuje inwestycje z zakresu technologii basenowych, fontannowych i SPA. Zajmujemy się kompleksową realizacją obiektów publicznych oraz prywatnych od zaprojektowania, przez montaż po serwis wykonanych instalacji.

    Zatrudnimy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Montaż instalacji uzdatniania wody basenowej lub fontannowej – obiekty publiczne, prywatne, hotele. Praca w delegacji, cały kraj.

    Wymagania:

    • umiejętność przygotowania elementów składowych instalacji
    • znajomość technologii łączenia rurociągów, armatury
    • solidność, zaangażowanie i chęć do pracy
    • wykształcenie min. zawodowe
    • doświadczenie min. 1 rok

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • zakwaterowanie i zwrot kosztów dojazdu
    • ciągłość zatrudnienia również w okresie zimowym
    • pakiet dodatkowych ubezpieczeń
    • pakiet opieki medycznej
    • atrakcyjne zarobki i system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.