Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji sanitarnych

Remar Budownictwo Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku montera instalacji sanitarnych,

  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu,

  • Praca zgodnie z zasadami BHP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana znajomość zagadnień techniczno – budowlanych.

To oferujemy

  • Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia,

  • Umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,

  • Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami – osobami prowadzącymi własną działalność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Rozwój zawodowy i osobisty

GRUPA REMAR jest firmą budowlana z ugruntowaną pozycją na rynku. W swoich strukturach posiada kilka spółek wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach z rynku budowlanego. Poszukuje pracowników do działu przygotowania produkcji, Kosztorysantów, Inżynierów Budowy dla bieżących i przyszłych inwestycji budowlanych. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem i częściowym wykonawstwem zróżnicowanych projektów budowlanych głównie w Małopolsce i na Śląsku. Zamierzamy także realizować projekty budowlane w EU.

Przewiń do profilu firmy